Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 926 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 3864 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 20 шілдедегі 2018 № 1279 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 20.07.2018 № 1279 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 94-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы, 2-тармағы, 5-8)-тармақшасына сәйкес су объектілерін әуесқойлық (спорттық) балық аулау үшін пайдалану мақсатында, Атырау қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары ортақ су пайдалану талаптарын ескере отырып белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Айтбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы М. Қалауи
Атырау қалалық әкімдігінің 2017 жылғы "17" мамырдағы № 926 қаулысына қосымша
Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары
1. Ақсай ауылдық округі бойынша:
1) Ақжар ауылының солтүстігіндегі соңғы нүктеден бастап N470 15.082/ Е0510 55.375/ координаттарына дейінгі учаске;
2) "Бугорки" саяжайы тұрғын үй алабы маңындағы "Бугорки" ұйықтық учаскесінен N470 12.840/ Е0510 55.900/ координаттарына дейінгі учаске;
3) "Бугорки" саяжайы тұрғын үй алабы маңындағы "Бугорки" ұйықтық учаскесінен N470 12.645/ Е0510 55.900/ координаттарына дейінгі учаске;
4) "Бугорки" саяжайы тұрғын үй алабы маңындағы "Бугорки" ұйықтық учаскесінен N470 08.790/ Е0510 55.825/ координаттарына дейінгі учаске (теміржол көпірінен 50 метр жоғары);
5) "Бугорки" саяжайы тұрғын үй алабы маңындағы "Бугорки" ұйықтық учаскесінен N470 08.695/ Е0510 557.67/ координаттарындағы учаске (теміржол көпірінен 50 метр төмен);
6) "Бугорки" саяжайы тұрғын үй алабы маңындағы "Бугорки" ұйықтық учаскесінен Жайық өзенінің оң жақ жағалауы, Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылының оңтүстігіндегі соңғы нүктеге дейін N470 03.690/ Е0510 51.237/ координаттарындағы учаске;

Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 17 мая 2017 года № 926. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 мая 2017 года № 3864. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 20 июля 2018 № 1279
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 20.07.2018 № 1279 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 94 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" в целях использования водных объектов для любительского (спортивного) рыболовства, акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау с учетом требовании общего водопользования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города А. Айтбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города М. Калауи
Приложение к постановлению акимата города Атырау от "17" мая 2017 года № 926
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау
1. По Аксайскому сельскому округу:
1) участок от оконечности севера села Акжар до координатов N470 15.082/ Е0510 55.375/ ;
2) участок от тоневого участка "Бугорки" около жилого массива "Бугорки" до координатов N470 12.840/ Е0510 55.900/;
3) участок от тоневого участка "Бугорки" около жилого массива "Бугорки" до координатов N470 12.645/ Е0510 55.900/;
4) участок от тоневого участка "Бугорки" около жилого массива "Бугорки" до координатов N470 08.790/ Е0510 55.825/ (на 50 метров выше железнодорожного моста);
5) участок от тоневого участка "Бугорки" около жилого массива "Бугорки" до координатов N470 08.695/ Е0510 557.67/ (на 50 метров ниже железнодорожного моста);
6) участок от тоневого участка "Бугорки" около жилого массива "Бугорки" до координатов N470 03.690/ Е0510 51.237/ , по правобережья реки Урал, оконечности юга села Жумыскер, Жумыскерского сельского округа;

7) "Бугорки" саяжайы тұрғын үй алабы маңындағы "Бугорки" ұйықтық учаскесінен Жайық өзенінің сол жақ жағалауы, Балықшы ауылдық округі, Ақжайық ауылындағы айлақ маңына дейінгі N470 03.764/ Е0510 51.584/ координаттарындағы учаске.
2. Қайыршақты ауылдық округі бойынша:
1) Талқайран ауылының солтүстігіндегі соңғы нүктеден N470 14.812/ Е0510 56.289/ координаттары, оңтүстік соңғы нүктеге дейінгі учаске;
2) Талқайран ауылының солтүстігіндегі соңғы нүктеден N470 14.034/ Е0510 56.101/ координаттары, оңтүстік соңғы нүктеге дейінгі учаске;
3) Безымянная ескі арнасы.

7) участок от тоневого участка "Бугорки" около жилого массива "Бугорки" до координатов N470 03.764/ Е0510 51.584/, около пирса села Акжайык, Балыкшинского сельского округа, левобережья реки Урал.
2. По Кайршахтинскому сельскому округу:
1) участок от оконечности севера села Талкайран до координатов N470 14.812/ Е0510 56.289/ до южной оконечности;
2) участок от оконечности севера села Талкайран до координатов N470 14.034/ Е0510 56.101/ до южной оконечности;
3) старица Безымянная.