Қайыршақты ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 23 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 07 ақпанда № 3779 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 268 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 27.04.2017 № 268 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабы 7)-тармақшасына және Атырау облысы Атырау қаласы Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 04/395 ұсынысы бойынша Қайыршақты ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара мал арасында құтыру ауруының пайда болуына байланысты Қайыршақты ауылдық округі "Шағырлы" елді мекені "Ақбота" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық
округі әкімі Ш. Қалиев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Кайыршахтинского сельского округа
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 16 января 2017 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 февраля 2017 года № 3779. Утратило силу решением акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 27 апреля 2017 года № 268
Сноска. Утратило силу решением акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 27.04.2017 № 268 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и по представлению Главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Атырау Атырауской области от 14 декабря 2016 года № 04/395 аким Кайыршахтинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Ақбота" населенного пункта "Шағырлы" Кайыршахтинского сельского округа в связи с возникновением болезни бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского
сельского округа Калиев Ш.