Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 7 "Жылыой ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 168 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 мамырда № 3861 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 7 "Жылыой ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы (нормативтік құқықтық акті нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3081 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда аудандық "Кең Жылой" газетінде жарияланған) қаулысының куші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ә. Шәкіровке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ізбасов

О признании утратившим силу постановления Жылыойского районного акимата от 08 января 2015 года № 7 "Об организации и финансировании общественных работ в Жылыойском районе"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 17 мая 2017 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 мая 2017 года № 3861
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Жылыойского районного акимата от 08 января 2015 года № 7 "Об организации и финансировании общественных работ в Жылыойском районе" ( нормативный правовой акт зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3081, опубликован 5 февраля 2015 года в районной газете "Кең Жылой").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А. Шакирова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Избасов