Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 14-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 3966 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 18-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 18-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-3 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3744 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"27 950 541" деген сандар "27 362 690" деген сандармен ауыстырылсын;
"24 889 202" деген сандар "24 557 662" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 848 966" деген сандар "2 805 028" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"28 961 044" деген сандар "28 373 193" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"6 807" деген сандар "4 392" деген сандармен, оның ішінде:
бюджеттік несиелер деген жолдағы "6 807 " деген сандар "3 404 " деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік несиелерді өтеу деген жолдағы "0" деген сан "988" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-1 017 310" деген сандар "-1 014 895" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "1 017 310" деген сандар "1 014 895" деген сандармен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі деген жолдағы "6 807 " деген сандар "3 404 " деген сандармен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу деген жолдағы "0" деген сан "988" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге деген жолдағы "3 339" деген сандар "1 792 " деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақтағы:

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 8-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 октября 2017 года № 3966. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 18-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2018 № 18-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2017-2019 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 8-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3744, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "27 950 541" заменить цифрами "27 362 690";
цифры "24 889 202" заменить цифрами "24 557 662";
цифры "2 848 966" заменить цифрами "2 805 028";
в подпункте 2):
цифры "28 961 044" заменить цифрами "28 373 193";
в подпункте 3):
цифры "6 807" заменить цифрами "4 392", в том числе:
в строке бюджетные кредиты цифры "6 807" заменить цифрами "3 404";
в строке погашение бюджетных кредитов цифру "0" заменить цифрами "988";
в подпункте 5):
цифры "-1 017 310" заменить цифрами "-1 014 895";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "1 017 310" заменить цифрами "1 014 895";
в строке поступление займов цифры "6 807" заменить цифрами "3 404";
в строке погашение займов цифру "0" заменить цифрами "988";
в пункте 4:
в строке на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника цифры "3 339" заменить цифрами "1 792";
в пункте 6:

78763
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
27435
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
348327
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
220782
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32237
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
95308
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1458
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
497
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
961
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43422
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34742
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8680
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37349
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35920
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1429
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
113239
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
113239
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
14148
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13961
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
187
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
45936
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34913
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1706
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9317
02
Қорғаныс
16196
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16196
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8891
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2305
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

78763
003
Капитальные расходы государственного органа
27435
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
348327
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
220782
022
Капитальные расходы государственного органа
32237
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
95308
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1458
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
497
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
961
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43422
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34742
013
Капитальные расходы государственного органа
8680
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37349
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35920
015
Капитальные расходы государственного органа
1429
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
113239
040
Развитие объектов государственных органов
113239
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
14148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
13961
003
Капитальные расходы государственного органа
187
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
45936
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34913
003
Капитальные расходы государственного органа
1706
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9317
02
Оборона
16196
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16196
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8891
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2305
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

337845
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
121960
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2255
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
400
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2167
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
277
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
77581
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37040
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25601
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
34398
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26169
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
9997
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
21037
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
19937
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2818281
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
581245
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
233500
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
347745
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1414383
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
40250
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1374133
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5527
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5527
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
600658
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
30000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
53819
058
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

337845
004
Программа занятости
121960
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2255
007
Оказание жилищной помощи
400
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2167
010
Государственная адресная социальная помощь
277
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
77581
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37040
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25601
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34398
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26169
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9997
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
21037
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
19937
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2818281
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
581245
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
233500
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
347745
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1414383
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
40250
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1374133
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
5527
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
5527
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
600658
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
30000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
53819
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения