Мақат ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 02 қазандағы № 172 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қазанда № 3960 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 106 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 13.06. 2019 № 106 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Мақат ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылып отырған Мақат ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 136 "Мақат ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3598 санымен тіркелген, 2016 жылғы 8 қыркүйекте аудандық "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Гумаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Ж. Гумаров

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Макатскому району
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 02 октября 2017 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 октября 2017 года № 3960. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 13 июня 2019 года № 106
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 13.06.2019 № 106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Макатскому району.
2. Признать утратившим силу постановления Макатского районного акимата от 08 августа 2016 года № 136 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Макатском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3598, опубликованное 08 сентября 2016 года в районной газете "Макат тынысы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Гумарова Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
Ж. Гумаров

Мақат ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "02" қазан № 172 қаулысымен бекітілді
Мақат ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру мекемелерінде тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысының мөлшері айына (теңге)
Мектепке дейінгі білім мекемелерінде ата-ана төлемақысының мөлшері айына (теңге)
Жергілікті бюджет есебінен
Балабақша
Шағын орталық
Күніне бір баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
Айына бір баланың тамағына шығын теңге (көп емес)
Бөбекжай
Бақша
Бөбекжай
Бақша

Утвержден постановлением акимата Макатского района от "02" октября 2017 года № 172
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Макатскому району
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Из местного бюджета
Детский сад
Мини центр
Расходы на питание одного ребенка в день (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в месяц (не более), тенге
Ясли
Сад
Ясли
Сад