Шектеу іс шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 17 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 ақпанда № 3776 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 106 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің 17.05.2017 № 106 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңыннын 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақтан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 01-05-4/150 ұсынысы негізінде, Ганюшкин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Иттен құтырма ауруы пайда болуына байланысты Ганюшкин ауылдық округі, Ганюшкин ауылының, Майра Қабдолқызы көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Құрманғазы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Ганюшкин ауылдық
округінің әкімі М. Мұғалім
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Құрманғазы аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының бас
дәрігерінің міндетін атқарушы Г.Мутиева
2017 жыл 19 қаңтар.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
Қорғау комитетінің Атырау облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Құрманғазы
аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы К. Утаров
2017 жыл 19 қаңтар.

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Ганюшкинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 19 января 2017 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 февраля 2017 года № 3776. Утратило силу решением акима Ганюшкинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 17 мая 2017 года № 106
Сноска. Утратило силу решением акима Ганюшкинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 17.05.2017 № 106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствий со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления Главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 01-05-4/150 от 28 декабря 2016 года, аким Ганюшкинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бешенство у собаки, установить ограничительные мероприятия на улицу Майра Кабдолқызы, в селе Ганюшкино, Ганюшкинского сельского округа.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Курмангазинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Курмангазинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) принимать необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Ганюшкинского
сельского округа М. Мұғалім
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
главного врача коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Курмангазинская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения
Атырауской области Г. Мутиева
"19" января 2017 год.
Руководитель Республиканского
Государственного учреждения
"Курмангазинское районное
управление по защите прав
потребителей Департамента
по защите прав потребителей
Атырауской области Комитета
по защите прав потребителей
Министерства национальной
Экономики
Республики Казахстан К. Утаров
"19" января 2017 год