2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/151-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4386 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 24/140-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4343 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 570 024 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 89 504 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8 184 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 472 336 мың теңге;
2) шығындар – 570 024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 36/237-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлciн).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2018 жылға 431 495 мың теңге.
3. Шарапхана ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 224 380 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 332 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 448 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 203 600 мың теңге;
2) шығындар – 224 380 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 25/151-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 января 2018 года № 4386. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 24/140-VI "Об районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4343, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 570 024 тысяч тенге:
налоговые поступления – 89 504 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 184 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 472 336 тысяч тенге;
2) затраты – 570 024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2018 № 36/237-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2018 году 431 495 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Шарапхана на 2018-2020 годы согласно приложениям 2 соответственно, в том числе на 2018 годв следующих объемах:
1) доходы – 224 380 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 448 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 203 600 тысяч тенге;
2) затраты – 224 380 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

28. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;

28. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечит:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстици;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
29. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Сенгирбаев
Аудандық мәслихат хатшысы У.Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
27 желтоқсандағы № 25/151-VI
шешіміне 1 қосымша
Қазығұрт ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Сенгирбаев
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 27
декабря 2017 года № 25/151-VІ
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2018 год