Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/40-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі № 17/83-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 17 шілдеде № 4151 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/143-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4132 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №8/40-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3936 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсандағы "Отырар алқабы" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 513 319 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 033 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 837 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 588 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 8 461 935 мың теңге;
2) шығындар – 9 688 937 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 288 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -202 906 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 202 906 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 34 035 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 747 мың теңге.

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/40-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 июля 2017 года № 17/83-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 июля 2017 года № 4151. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 13/143-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4132) Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/40-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3936, опубликовано 30 декабря 2016 года в газете "Отырар алқабы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 513 319 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 033 959 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 837 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 588 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 461 935 тысяч тенге;
2) затраты – 9 688 937 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 288 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -202 906 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 202 906 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 34 035 тысяч тенге;
погашение займов – 6 747 тысяч тенге.