2018-2020 жылдарға арналған қала, кент, ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-201-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4379 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 17-176-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 834 663 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 207 948 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 441 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 1 626 274 мың теңге;
2) шығындар – 1 834 663 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 31-303-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Көктерек кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 134 151 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 284 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 578 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 120 289 мың теңге;
2) шығындар –134 151 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.

О бюджетах города, поселка, села и сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 18-201-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 января 2018 года № 4379. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 17-176-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы", Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 834 663 тысяч тенге:
налоговые поступления –207 948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 441 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –1 626 274 тысяч тенге;
2) затраты – 1 834 663 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 30.11.2018 № 31-303-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 151 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 284 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 578 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –120 289 тысяч тенге;
2) затраты – 134 151 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.

1) кiрiстер – 213634 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14279 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 486 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 198869 мың теңге;
2) шығындар –213 634 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 25.09.2018 № 28-281-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
25. Жүзімдік ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 73, 74 және 75-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 128625 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2082 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 126543 мың теңге;
2) шығындар – 128 625 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 25.09.2018 № 28-281-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
26. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық (селолық) жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
27. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

1) доходы – 213 634 тысяч тенге:
налоговые поступления –14 279 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 486 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –198 869 тысяч тенге;
2) затраты – 213 634 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 25.09.2018 № 28-281-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
25. Утвердить бюджет сельского округа Жузимдик на 2018-2020 годы согласно приложениям 73, 74 и 75 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 625 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 082 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –126 543 тысяч тенге;
2) затраты – 128 625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 25.09.2018 № 28-281-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
26. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
27. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сарыағаш ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сарыагашского районна;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
28. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Садықов
Аудандық мәслихат хатшысы Ж.Сүлейменов
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 18-201-VI шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш қаласының 2018 жылға арналған бюджеті

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Садыков
Секретарь районного маслихата Ж. Сулейменов
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 26 декабря
2017 года № 18-201-VI
Бюджет города Сарыагаш на 2018 год

Ескерту. 44-қосымша алып тасталды - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 25.09.2018 № 28-281-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 18-201-VI шешіміне 45 қосымша
Бірлесу ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 45-қосымша алып тасталды - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 25.09.2018 № 28-281-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 18-201-VI шешіміне 46 қосымша
Ұшқын ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті

Сноска. Приложение 44 исключено решением Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 25.09.2018 № 28-281-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Приложение 45 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 26 декабря
2017 года № 18-201-VI
Бюджет сельского округа Бирлесу на 2020 год
Сноска. Приложение 45 исключено решением Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 25.09.2018 № 28-281-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Приложение 46 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 26 декабря
2017 года № 18-201-VI
Бюджет сельского округа Ушкын на 2018 год