Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 243 "Созақ ауданы Шолаққорған ауылы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 82 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 17 сәуірде № 4045 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 243 "Созақ ауданы Шолаққорған ауылы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3129 болып тіркелген, 2015 жылы 13 мамырдағы "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Г.Момбекова
Аудандық мәслихат
хатшысы Б.Байғараев

О признании утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 19 марта 2015 года за № 243 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по селу Шолаккорган Созакского района"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 марта 2017 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 апреля 2017 года № 4045
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 243 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по селу Шолаккорган Созакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3129, опубликовано 13 мая 2015 года в газете "Созақ үні").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Г. Момбекова
Секретарь районного маслихата Б. Байғараев