Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қарашадағы № 328 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 4318 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 211 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 17.05.2019 № 211 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2017 года № 4318. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 17 мая 2019 года № 211
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 17.05.2019 № 211 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.

3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Түлкібас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 36 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3989 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 17 наурызда "Шамшырақ" газетінде және 2017 жылғы 27 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Тюлькубасского района от 16 февраля 2017 года № 36 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3989, опубликовано 17 марта 2017 года в газете "Шамшырак" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 марта 2017 года).

5. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

5. Государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімінің әлеуметтік сала бойынша орынбасарына жүктелсін.

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тюлькубасского района по социальным вопросам.

7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Тұрашбеков
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 29 қарашадағы
№ 328 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа оналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Түлкібас ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"SAS-TOBE TECHNOLOGIES" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
478
1
4
2
"Түлкібас әк зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
215
1
2
Барлығы:
693
6
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 29 қарашадағы
№ 328 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін Түлкібас ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"SAS-TOBE TECHNOLOGIES" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
478
1
4
2
"Түлкібас әк зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
215
1
2
Барлығы:
693
6
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 29 қарашадағы
№ 328 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Түлкібас ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Түлкібас аудандық орталық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
565
1
5
2.
Түлкібас ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Абай атындағы мектеп лицей" комуналдық мемлекеттік мекемесі
129
1
1
Барлығы:
694
6

7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Турашбеков Н.
Приложение 1
к постановлению
акимата Тюлькубасского
района от 29 ноября
2017 года № 328
Перечень организаций Тюлькубасского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "SAS-TOBE TECHNOLOGIES"
478
1
4
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тюлькубасский известковый завод"
215
1
2
Всего:
693
6
Приложение 2
к постановлению
акимата Тюлькубасского
района от 29 ноября
2017 года № 328
Перечень организаций Тюлькубасского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "SAS-TOBE TECHNOLOGIES"
478
1
4
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тюлькубасский известковый завод"
215
1
2
Всего:
693
6
Приложение 3
к постановлению
акимата Тюлькубасского
района от 29 ноября
2017 года № 328
Перечень организаций Тюлькубасского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Государственная коммунальное казеное предприятие "Тюлькубасская центральная районная поликлиника"
565
1
5
2
Коммунальное государственная учреждение "Школа-лицей имени Абая" отдела образования акимата Тюлькубаского района
129
1
1
Всего:
694
6