2018-2020 жылдарға арналған ауылдық және поселкелік округтердің бюджеттері туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/1-06 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4385 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/1-06 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4358 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Акбиік ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 26 074 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 4 836 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 21 138 мың теңге;
2) шығындар – 26 074 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 31/7-06 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2018 жылы аудандық бюдеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 21 138 мың теңге болып белгіленсін.
2. Арыс ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 28 165 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 6 240 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 21 895 мың теңге;
2) шығындар – 28 165 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджетах сельских и поселковых округов на 2018-2020 годы
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 22/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 января 2018 года № 4385. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тюлькубасский районного маслихата от 22 декабря 2017 года 21/1-06 "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4358, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числена 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 074 тысяч тенге;
налоговые поступления –4 836 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 21 138 тысяч тенге;
2) затраты – 26 074 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 27.09.2018 № 31/7-06 (вводится в действие 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 165 тысяч тенге;
налоговые поступления –6 240 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 21895 тысяч тенге;
2) затраты – 28 165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 31/7-06 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
14. Түлкібас поселкесінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 458 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 27 298 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 300 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 35 860 мың теңге;
2) шығындар – 63 458 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 31/7-06 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
15. Шақпақ ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 48 808 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 4 209 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 228 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 44 371 мың теңге;
2) шығындар – 48 808 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 31/7-06 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2018 жылы аудандық бюдеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 44 371 мың теңге болып белгіленсін.
16. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және қалалық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 27.09.2018 № 31/7-06 (вводится в действие 01.01.2018).
14. Утвердить бюджет поселкового округа Тюлькубас на 2018-2020 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числена 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –63 458 тысяч тенге;
налоговые поступления –27 298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 35 860 тысяч тенге;
2) затраты – 63 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 27.09.2018 № 31/7-06 (вводится в действие 01.01.2018).
15. Утвердить бюджет сельского округа Шакпак на 2018-2020 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числена 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 808 тысяч тенге;
налоговые поступления – 4 209 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 228 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 44 371 тысяч тенге;
2) затраты – 48 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 27.09.2018 № 31/7-06 (вводится в действие 01.01.2018).
Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 44 371 тысяч тенге.
16. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

17. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

17. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
18. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы У.Маткеримов
Аудандық мәслихаттың хатшысы С.Сейсенбаев
Түлкібас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 22/1-06 шешіміне 1-қосымша
Акбиік ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на офиациальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Тюлькубасского районного маслихата после его официального опубликования.
18. Настоящее решение вводится в действие 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата У.Маткеримов
Секретарь районного
маслихата С.Сейсенбаев
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного
маслихата от 27 декабря
2017 года № 22/1-06
Бюджет сельского округа Акбиик на 2018 год