2018-2020 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 23-159-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 4366 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-142-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4351 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 083 063 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 793 218 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 271 185 мың теңге;
2) шығындар – 1 083 063 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы–0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 34-224-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 94 711 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 891 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 404 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0;
трансферттер түсiмi – 87 416 мың теңге;
2) шығындар – 94 711 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы–0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.

О бюджете города, сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 23-159-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 января 2018 года № 4366. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-142-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4351, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шардара на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 083 063 тысяч тенге:
налоговые поступления – 793 218 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 660 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 271 185 тысяч тенге;
2) затраты – 1 083 063 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета –0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 26.11.2018 № 34-224-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа К.Турысбеков на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 711 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 891 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 404 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 87 416 тысяч тенге;
2) затраты – 94 711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета –0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.

1) кiрiстер – 105 874 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 620 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 68 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 103 186 мың теңге;
2) шығындар – 105 874 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 34-224-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
12. 2018 жылға арналған қала, ауылдық округтердің бюджетінің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарламалар тізбесі 34 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
14. "Шардара аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

1) доходы – 105 874 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 620 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 103 186 тысяч тенге;
2) затраты – 105 874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета –0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 26.11.2018 № 34-224-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета города, сельских округов на 2018 год, согласно приложению 34.
13. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
14. Государственному учреждению "Аппарат Шардаринского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы С. Айдос
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Муталиев
Шардара аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
22 желтоқсандағы
№ 23-159-VI шешіміне
1 қосымша
Шардара қаласының 2018 жылға арналған бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 34-224-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного маслихата после его официального опубликования.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Айдос
Секретарь районного маслихата Б. Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района № 23-159-VІ от
22 декабря 2017 года
Бюджет города Шардара на 2018 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 26.11.2018 № 34-224-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3