Бесқарағай ауданы Долон ауылдық округінің Мостик ауылында карантин белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Долон ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 5366 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Долон ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 1 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Долон ауылдық округі әкімінің 01.03.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабы 7) тармақшысына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекция басшысының міндетін атқарушының 2017 жылғы 17 қарашадағы № 195 ұсынысы негізінде, Долон ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқарағай ауданы Долон ауылдық округінің Мостик ауылында ірі қара малдарының қарасан ауруының шығуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Долон ауылдық округі әкімі Н. Абдрахманов

Об установлении карантина в селе Мостик Долонского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Долонского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 14 декабря 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2017 года № 5366. Утратило силу - решением акима Долонского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 1 марта 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу - решением акима Долонского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 01.03.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 ноября 2017 года № 195, аким Долонского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин в селе Мостик Долонского сельского округа Бескарагайского района в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Долонского
сельского округа
Н. Абдрахманов