Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 12-12-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 шілдеде № 5141 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының негізінде Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Бородулиха ауданының Регламентін бекіту туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 21-11-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 26-5-V шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 3519 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 7 қарашада "Аудан тынысы" № 86 (494), "Пульс района" № 86 (6813) аудандық газеттерде жарияланған);
2) "Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 21-11-V "Бородулиха аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 34-3-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 4136 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Аудан тынысы" № 74 (583), "Пульс района" № 74 (6902) аудандық газеттерде жарияланған).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.Ежова
Аудандық мәслихат хатшысы У.Майжанов

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Бородулихинского района
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 27 июня 2017 года № 12-12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июля 2017 года № 5141
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 сентября 2014 года № 26-5-V "О внесении изменения в решение Бородулихинского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 21-11-V "Об утверждении регламента Бородулихинского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3519, опубликовано в районных газетах "Аудан тынысы" № 86 (494),"Пульс района" № 86 (6813) от 7 ноября 2014 года.
2) решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 августа 2015 года № 34-3-VI "О внесении изменения в решение Бородулихинского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 21-11-V "Об утверждении регламента Бородулихинского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4136, опубликовано в районных газетах "Аудан тынысы" № 74 (583), "Пульс района" № 74 (6902) от 11 сентября 2015 года.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Ежова
Секретарь районного маслихата У.Майжанов