"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы аумағында егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 мамырдағы № 126 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 132 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 тамызда № 5157 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 288 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы аумағында егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімін белгілеу туралы" Бородулиха ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 мамырдағы № 126 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3960 тіркелген, аудандық "Аудан тынысы" газетінде 2015 жылғы 05 маусымдағы № 47 (556), "Пульс района" газетінде 2015 жылғы 05 маусымдағы № 47 (6875) жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы К.Бичуинов
Бородулиха ауданы
әкімдігінің 2017 жылғы
10 шілде № 132
каулысына қосымша
р/н
Өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері
Оңтайлы мерзімдер
басталуы
аяқталуы
Белағаш аймағы
1
Жаздық бидай
05 мамыр
25 мамыр
2
Арпа
05 мамыр
25 мамыр
3
Сұлы
25 сәуір
20 мамыр
4
Қарақұмық
25 мамыр
05 маусым
5
Тары
25 мамыр
05 маусым
6
Асбұршақ
01 мамыр
10 мамыр
7
Күнбағыс
05 мамыр
25 мамыр
8
Қытай бұршақ
10 мамыр
25 мамыр
9
Сүрлемдік жүгерісі
10 мамыр
20 мамыр
10
Дәндік жүгерісі
15 мамыр
25 мамыр
11
Майлы зығыр
10 мамыр
20 мамыр
12
Судан шөбі
10 мамыр
25 мамыр
13
Картоп
01 мамыр
15 мамыр
14
Күздік бидай
15 тамыз
25 қыркүйек
15
Күздік қарабидай
15 тамыз
25 қыркүйек
Новошульба аймағы
1
Жаздық бидай
10 мамыр
25 мамыр
2
Арпа
10 мамыр
25 мамыр
3
Сұлы
01 мамыр
25 мамыр
4
Қарақұмық
25 мамыр
05 маусым
5
Тары
25 мамыр
05 маусым
6
Асбұршақ
05 мамыр
15 мамыр
7
Күнбағыс
01 мамыр
25 мамыр
8
Қытай бұршақ
15 мамыр
01 маусым
9
Сүрлемдік жүгерісі
15 мамыр
25 мамыр
10
Дәндік жүгерісі
20 мамыр
01 маусым
11
Майлы зығыр
15 мамыр
25 мамыр
12
Судан шөбі
15 мамыр
20 мамыр
13
Картоп
01 мамыр
15 мамыр
14
Күздік бидай
15 тамыз
25 қыркүйек
15
Күздік қарабидай
15 тамыз
25 қыркүйек

О внесении изменения в постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 05 мая 2015 года № 126 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 августа 2017 года № 5157. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района области Абай от 10 ноября 2023 года № 288
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бородулихинского района от 05 мая 2015 года № 126 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3960, опубликовано в районных газетах "Аудан тынысы" от 05 июня 2015 года № 47 (556), "Пульс района" от 05 июня 2015 года № 47 (6875)) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Бичуинов
Приложение
к постановлению акимата
Бородулихинского района
от 10 июля 2017 года № 132
п/п
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
начало
Завершение
Бель-Агачский регион
1
Яровая пшеница
05 мая
25 мая
2
Ячмень
05 мая
25 мая
3
Овес
25 апреля
20 мая
4
Гречиха
25 мая
05 июня
5
Просо
25 мая
05 июня
6
Горох
01 мая
10 мая
7
Подсолнечник
05 мая
25 мая
8
Соя
10 мая
25 мая
9
Кукуруза на силос
10 мая
20 мая
10
Кукуруза на зерно
15 мая
25 мая
11
Лен масличный
10 мая
20 мая
12
Суданская трава
10 мая
25 мая
13
Картофель
01 мая
15 мая
14
Озимая пшеница
15 августа
25 сентября
15
Озимая рожь
15 августа
25 сентября
Новошульбинский регион
1
Яровая пшеница
10 мая
25 мая
2
Ячмень
10 мая
25 мая
3
Овес
01 мая
25 мая
4
Гречиха
25 мая
05 июня
5
Просо
25 мая
05 июня
6
Горох
05 мая
15 мая
7
Подсолнечник
01 мая
25 мая
8
Соя
15 мая
01 июня
9
Кукуруза на силос
15 мая
25 мая
10
Кукуруза на зерно
20 мая
01 июня
11
Лен масличный
15 мая
25 мая
12
Суданская трава
15 мая
20 мая
13
Картофель
01 мая
15 мая
14
Озимая пшеница
15 августа
25 сентября
15
Озимая рожь
15 августа
25 сентября