"2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2017 жылғы 5 маусымдағы № 18/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 5092 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 45/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.02.2019 № 45/3-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 11/119- VІ шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5053 тіркелген) негізінде, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4817 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Пульс Зыряновска- Көктас таңы" № 3 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7603679,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2850922,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22598,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 93100,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4637059,3 мың теңге;
2) шығындар – 7735776,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17359,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6466,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың
теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 5 июня 2017 года № 18/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июня 2017 года № 5092. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2019 года № 45/3-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.02.2019 № 45/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 11/119-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5053), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4817, опубликовано 19 января 2017 года в газете "Пульс Зыряновска - Көктас таңы", № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7603679,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2850922,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22598,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4637059,3 тысяч тенге;
2) затраты – 7735776,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17359,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6466,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149456,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149456,2 мың теңге.";
7- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының әкiмшiлерi бойынша шығындардың тізбесі 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17- қосымшаларға сәйкес бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 5, 6, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешім осы шешімнің 5, 6, 7, 8- қосымшаларына сәйкес 14, 15, 16, 17- қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Ледянкин
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян
ауданының мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -149456,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149456,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить перечень расходов по администраторам бюджетных программ акимов городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, согласно приложениям 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17.";
приложения 1, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложениями 14, 15, 16, 17 согласно приложениям 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии О. Ледянкин
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата Зыряновского района

6561,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
78297,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3011,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
66230,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
101240,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
72373,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44362,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25761,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
46005,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
46005,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41336,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1406,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3263,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1393705,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
973710,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
972310,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
503830,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
468480,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1400,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
1400,0
Коммуналдық шаруашылық
412404,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
412404,4
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
188807,1
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2877,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4218,3
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

6561,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
78297,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3011,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
66230,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
101240,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
72373,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44362,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25761,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
46005,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
46005,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41336,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1406,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3263,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1393705,1
1
Жилищное хозяйство
973710,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
972310,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
503830,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
468480,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1400,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1400,0
2
Коммунальное хозяйство
412404,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
412404,4
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
188807,1
028
Развитие коммунального хозяйства
2877,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
4218,3
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

5200,0
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 5 маусымдағы
№ 18/2-VI шешіміне 4- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/2-VI шешіміне 8- қосымша
2017 жылға аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге шығыстар
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты
15900,0
2
Серебрянск қаласының әкімінің аппараты

5200,0
Приложение 4 к решению
маслихата Зыряновского района
от 5 июня 2017 года
№ 18/2-VI
Приложение 8 к решению
маслихата Зыряновского района
от 23 декабря 2016 года
№ 11/2-VI
Расходы на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск
15900,0
2
Аппарат акима города Серебрянск

3000,0
3
Прибрежный кентінің әкімінің аппараты
1740,0
4
Парыгино ауылдық округінің әкімінің аппараты
2000,0
5
Никольск ауылдық округінің әкімінің аппараты
1000,0
6
Чапаево ауылдық округінің әкімінің аппараты
600,0
7
Северный ауылдық округінің әкімінің аппараты
2600,0
8
Тұрғысын ауылдық округінің әкімінің аппараты
650,0
9
Малеевск ауылдық округінің әкімінің аппараты
1300,0
Барлығы
28790,0
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 5 маусымдағы
№ 18/2-VI шешіміне 5- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/2-VI шешіміне
14- қосымша
2017 жылға елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға шығыстар
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты
2000,0
Барлығы
2000,0
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 5 маусымдағы
№ 18/2-VI шешіміне 6- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/2-VI шешіміне
15- қосымша
2017 жылға елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге шығыстар
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты
600,0
Барлығы
600,0
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 5 маусымдағы
№ 18/2-VI шешіміне 7- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/2-VI шешіміне
16- қосымша
2017 жылға елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға шығыстар
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты
452,0
Барлығы
452,0
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 5 маусымдағы
№ 18/2-VI шешіміне 8- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/2-VI шешіміне
17- қосымша
2017 жылға елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге шығыстар
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты

3000,0
3
Аппарат акима поселка Прибрежный
1740,0
4
Аппарат акима Парыгинского сельского округа
2000,0
5
Аппарат акима Никольского сельского округа
1000,0
6
Аппарат акима Чапаевского сельского округа
600,0
7
Аппарат акима Северного сельского округа
2600,0
8
Аппарат акима Тургусунского сельского округа
650,0
9
Аппарат акима Малеевского сельского округа
1300,0
Итого
28790,0
Приложение 5 к решению
маслихата Зыряновского района
от 5 июня 2017 года
№ 18/2-VI
Приложение 14 к решению
маслихата Зыряновского района
от 23 декабря 2016 года
№ 11/2-VI
Расходы на освещение улиц в населенных пунктах на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск
2000,0
Итого
2000,0
Приложение 6 к решению
маслихата Зыряновского района
от 5 июня 2017 года
№ 18/2-VI
Приложение 15 к решению
маслихата Зыряновского района
от 23 декабря 2016 года
№ 11/2-VI
Расходы на обеспечение санитарии населенных пунктов на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск
600,0
Итого
600,0
Приложение 7 к решению
маслихата Зыряновского района
от 5 июня 2017 года
№ 18/2-VI
Приложение 16 к решению
маслихата Зыряновского района
от 23 декабря 2016 года
№ 11/2-VI
Расходы на благоустройство и озеленение населенных пунктов на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск
452,0
Итого
452,0
Приложение 8 к решению
маслихата Зыряновского района
от 5 июня 2017 года
№ 18/2-VI
Приложение 17 к решению
маслихата Зыряновского района
от 23 декабря 2016 года
№ 11/2-VI
Расходы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог и улиц населенных пунктов на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск