Зырян ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 385 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашадағы № 5294 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 469 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 10.12.2019 № 469 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабына сәйкес Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зырян ауданындағы аудандық маңызы бар ортақ пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданының тұрғын үй-коммуналдық шарушалығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттiк мекемесі (М.А. Сахариев) осы қаулыдан туындайтын басқа шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімінің орынбасары А.К. Букатовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Н. Токсеитов
КЕЛІСІЛДІ:
"Шығыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________М. Мұсатаев
"___"_________2017 жыл
Зырян ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Зыряновского района
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 6 ноября 2017 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2017 года № 5294. Утратило силу постановлением акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2019 года № 469
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 10.12.2019 № 469 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Зыряновского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Зыряновского района" (Сахариев М.А.) принять иные меры, вытекающие из данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Букатова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Н. Токсеитов
СОГЛАСОВАННО:
Руководитель государственного учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог Восточно-Казахстанской области"
_________________М. Мусатаев