Катонқарағай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/141-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 5403 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2006 жылғы 27 ақпандағы "Қатонқарағай ауданының Құрметті Азаматы" атағы туралы" 2005 жылғы 3 маусымдағы № 12/17-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-15 нөмірімен тіркелген, 2006 жылғы 17 наурыздағы "Арай" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Смағұлова
Аудандық маслихаттың хатшысы Д. Бралинов

О признании утратившим силу решения Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 15/141-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2018 года № 5403
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Катон-Карагайского районного маслихата от 27 февраля 2006 года № 18/7-ІІІ "О внесении изменений и дополнений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 03 июня 2005 года № 12/17-ІІІ "О почетном гражданине Катон-Карагайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-13-15, опубликовано в газете "Луч" от 17 марта 2006 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Смагулова
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов