Тарбағатай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 қаңтардағы № 05 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 ақпанда № 4875 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Күші жойылды деп танылсын:
1) "Тарбағатай ауданының Сәтпаев ауылдық округінің "Тоғасбай", "Ақсиыр-2" қыстақтарына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 582 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 05 қарашадағы 4214 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 07 қаңтардағы "Тарбағатай" газетінің № 2 (8001) санында жарияланған).
2) "Тарбағатай ауданының Қызыл-кесік ауылдық округінің "Әбділда" қыстағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 728 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 03 ақпандағы 4382 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 25 ақпандағы "Тарбағатай" газетінің № 18 (8017) санында жарияланған).
3) "Тарбағатай ауданынының Кіндікті ауылдық округінің "Болсынбек" қыстағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 727 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 03 ақпандағы 4378 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 25 ақпандағы "Тарбағатай" газетінің № 18 (8017) санында жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы Е. Ескендіровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Д. Оразбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Тарбагатайского района
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 17 января 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 февраля 2017 года № 4875
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) Постановление акимата Тарбагатайского района от 30 сентября 2015 года № 582 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в зимовках "Тогасбай", "Аксиыр-2" Сатпаевского сельского округа Тарбагатайского района" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 05 ноября 2015 года за № 4214 опубликованное в газете "Тарбагатай" за № 2 (8001) от 07 января 2016 года).
2) Постановление акимата Тарбагатайского района 30 декабря 2015 года № 728 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в зимовке "Абдилда" Кызылкесикского сельского округа Тарбагатайского района" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 03 февраля 2016 года за № 4382 опубликованное в газете "Тарбагатай" за № 18 (8017) от 25 февраля 2016 года).
3) Постановление акимата Тарбагатайского района от 30 декабря 2015 года № 727 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в зимовке "Болсынбек" Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 03 февраля 2016 года за № 4378 опубликованное в газете "Тарбагатай" за № 18 (8017) от 25 февраля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Е. Ескендирова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Оразбаев