2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 5417 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 33-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 03.01.2019 № 33-9 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Тарбағатай аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5357 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 853,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 25 260,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 593,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 853,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 31-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Акжарского сельского округа Тарбагатайского района на 2018 -2020 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2017 года № 21-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2018 года № 5417. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 января 2019 года № 33-9
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.01.2019 № 33-9 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5357) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Тарбагатайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 46 853,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 25 260,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 593,0 тысяч тенге;
2) затраты - 46 853,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 31-4 (вводится в действие с 01.01.2018).

2. 2018 жылға арналған Тарбағатай ауданы Ақжар ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 18281,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Тарбағатай ауданы Ақжар ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 3 586,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 31-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Акжарского сельского округа Тарбагатайского района на 2018 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 18281,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Акжарского сельского округа Тарбагатайского района на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 3 586,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 31-4 (вводится в действие с 01.01.2018).

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Тарбағатай
аудандық мәслихат хатшысы С. Жақаев
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 21-3 Тарбағатай аудандық
мәслихат шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 31-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, секретарь
Тарбагатайского районного маслихата С. Жакаев
приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 28 декабря 2017 года
за № 21-3
Бюджет Акжарского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 31-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ