Абай облысы Үржар ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 72 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 5035 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 30.11.2023 № 369 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексiнiң 18-бабының 2) - тармақшасына, 139 - бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Абай облысы Үржар ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 23.12.2022 № 589 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2.Осы қаулының орындалуын бақылау Үржар ауданы әкімінің орынбасары Қ.Сейтқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі С. Зайнулдин
"КЕЛІСІЛДІ":
Үржар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
" 21 " сәуір 2017 жыл
М. Ақпеков
Үржар ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 72 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Абай облысы Үржар ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 23.12.2022 № 589 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық маңызы бар ұйымның құрылымдық бөлімшесі болып табылатын үйде қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Урджарского района области Абай
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2017 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 мая 2017 года № 5035.
Сноска. В заголовок внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата Урджарского района области Абай от 30.11.2023 № 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Урджарского района области Абай согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Урджарского района области Абай от 23.12.2022 № 589 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акимаУрджарского района К.Сейтканова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района С. Зайнулдин
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель сессии Урджарского
районного маслихата
" 21 " апреля 2017 года
М. Акпеков
Приложение к постановлению
акимата Урджарского района
от 17 марта 2017 года
№ 72
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Урджарского района области Абай
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Урджарского района области Абай от 23.12.2022 № 589 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) заведующий отделением надомного обслуживания, являющийся структурным подразделением организации районного значения;

2) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
3) психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балалар мен 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 30.11.2023 № 369 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы (директоры);
2) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көркемдік жетекшісі;
3) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның кітапхана меңгерушісі (басшысы);
4) барлық атаудағы әртістері;
5) кітапханашы;
6) дирижер;
7) әдістемеші;
8) музыкалық жетекші;
9) режиссер;
10) барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер);
11) ұжым (үйірме) басшысы;
12) хореограф;
13) дизайнер;
14) барлық атаудағы менеджер;
15) жарық аппаратурасы операторы;
16) дыбыс жазба операторы.

2) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
3) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
4) консультант по социальной работе.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Урджарского района области Абай от 30.11.2023 № 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель (директор) государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
2) художественный руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
3) заведующий (руководитель) библиотекой государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
4) артист всех наименований;
5) библиотекарь;
6) дирижер;
7) методист;
8) музыкальный руководитель;
9) режиссер;
10) художники всех наименований (основных служб);
11) руководитель коллектива (кружка);
12) хореограф;
13) дизайнер;
14) менеджер всех наименований;
15) оператор световой аппаратуры;
16) оператор звукозаписи.