Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің "Жыланды" учаскесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 09 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 шілдеде № 5118 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округі әкімінің 14.11.2017 № 20 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2) тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2017 жылдың 25 сәуіріндегі № 88 ұсынысы негізінде Алтыншоқы ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Алтыншоқы ауылдық округінің Жыланды учаскесінде мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтыншоқы ауылдық округінің әкімі А. Лебаев

Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Жыланды" Алтыншокинского сельского округа Урджарского района
Решение акима Алтыншокинского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 6 июня 2017 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 июля 2017 года № 5118. Утратило силу - решением акима Алтыншокинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2017 года № 20
Сноска. Утратило силу - решением акима Алтыншокинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 14.11.2017 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2) сатьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 апреля 2017 года № 88 аким Алтыншокинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на участке Жыланды в Алтыншокинском сельском округе в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алтыншокинского сельского округа А. Лебаев