Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 108 "Бөкей ордасы ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындары санын есептемегенде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 15 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылдың 15 ақпанда № 4688 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылғы 21 маусымдағы №108 "Бөкей ордасы ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындары санын есептемегенде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Бөкей ордасы ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4482 тіркелген, 2016 жылдың 1 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Бөкей ордасы ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Айтқалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.Қайырғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Рахымжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Бокейординского района от 21 июня 2016 года № 108 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах с вредными, опасными условиями труда в Бокейординском районе"
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 27 января 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 февраля 2017 года № 4688
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бокейординского района от 21 июня 2016 года №108 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах с вредными, опасными условиями труда в Бокейординском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4482, опубликованное 1 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Руководителю аппарата акима Бокейординского района (Е.Айткалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кайргалиевой Л.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района Н.Рахимжанов