Казталов ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 16-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 4973 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 28-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 17.01.2023 № 28-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Казталов ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Казталов аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д.Ихсанов
Мәслихат хатшысы Е.Газизов
Казталов аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 қарашадағы
№16-6 шешімімен бекітілген
Казталов ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтері
Объект
Есеп айырысу бірлігі
Баға теңгемен (ҚҚС жоқ)
1.
Тұрмысқа жайлы иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
112,5
2.
Тұрмысқа жайлы емес иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
112,5
3.
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілерінен
1 м³
178,9
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
м³ - текше метр;
ҚҚС - қосылған құн салығы.

Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Казталовскому району
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 ноября 2017 года № 16-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 декабря 2017 года № 4973. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 января 2023 года № 28-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.01.2023 № 28-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Казталовскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Д.Ихсанов
Секретарь маслихата Е.Газизов
Утверждены
решением Казталовского
районного маслихата
от 22 ноября 2017 года № 16-6
Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Казталовскому району
Объект
Расчетная единица
Цена в тенге (без НДС)
1.
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц
112,5
2.
Домовладения неблагоустроенные
житель/в месяц
112,5
3.
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м³
178,9
Полное написание аббревиатур:
м³ - метр кубический;
НДС - налог на добавленную стоимость.