Тасқала ауданының Тасқала ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 146 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 шілдеде № 4865 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 03.04.2023 № 49 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Тасқала ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала ауданының Тасқала ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі 50 (елу) теңге мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 03.04.2023 № 49 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Тасқала ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды алсын.
3. "Тасқала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Сафималиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Әлиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Тасқала аудандық
мәслихатының сессия төрайымы                                           Г.Кенжешева
Аудандық мәслихат хатшысы                                           С.Рахимов
"29" маусым 2017 жыл

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Таскала Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 июня 2017 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 июля 2017 года № 4865.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 03.04.2023 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Таскала Таскалинского района в размере 50 (пятьдесят) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 03.04.2023 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Таскалинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке принять соответствующие меры по реализации настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Таскалинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Сафималиева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района С.Алиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель сессии
Таскалинского районного маслихата                                     Г.Кенжешева
Секретарь районного маслихата                                           С.Рахимов
"29" июня 2017 год