Теректі ауданы Долин ауылдық округі Долинный, Төңкеріс ауылдары аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Долин ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 22 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қыркүйекте № 4894 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі "Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Теректі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 01-24/326 және 2017 жылғы 3 тамыздағы № 01-24/374 ұсыныстары негізінде Долин ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Долин ауылдық округінің Долин, Төңкеріс ауылдарының аумағында мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. Теректі ауданы Долин ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 4 "Теректі ауданы Долин ауылдық округінің Долинный, Төңкеріс ауылдары аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3955 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 29 шілдеде жарияланған) және 2016 жылғы 22 маусымдағы № 2 Теректі ауданы Долин ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 4 "Теректі ауданы Долин ауылдық округінің Долинный, Төңкеріс, Шөптікөл, Қоныссай ауылдары аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4473 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 шілдеде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Долин ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б.Рахматуллина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Долин ауылдық округі әкімінің м.а. Т.Б.Манатауов

О снятии ограничительных мероприятий на территории сел Долинный, Тонкерис Долинского сельского округа Теректинского района
Решение исполняющего обязанности акима Долинского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 7 сентября 2017 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 сентября 2017 года № 4894
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представлении главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Теректинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 18 июля 2017 года № 01-24/326 и от 3 августа 2017 года № 01-24/374 исполняющий обязанности акима Долинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота на территории сел Долинный, Тонкерис Долинского сельского округа Теректинского района.
2. Признать утратившим силу решения акима Долинского сельского округа Теректинского района от 15 июля 2015 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории сел Долинный, Тонкерис Долинского сельского округа Теректинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3955, опубликованное 29 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") и от 22 июня 2016 года № 2 "О внесении изменений в решение акима Долинского сельского округа Теректинского района от 15 июля 2015 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории сел Долинный, Тонкерис, Шоптыкуль, Коныссай Долинского сельского округа Теректинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4473, опубликованное 18 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Главному специалисту аппарата акима Долинского сельского округа (Рахматуллина Б.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решения вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Долинского сельского округа Манатауов Т.Б.