Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 27 тамыздағы № 337 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 тамызда № 17321 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Қ. Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2018 жылғы 27 тамыздағы
№ 337 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Мемлекеттік техникалық инспекторлар актілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 56 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 10457 болып тiркелген, 2015 жылғы 15 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. "Мемлекеттік техникалық инспекторлар актілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 56 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 544 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 12100 болып тiркелген, 2015 жылғы 8 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 27 августа 2018 года № 337. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2018 года № 17321
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень утративших силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан.
2. Комитету атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан предоставление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев
Приложение
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 27 августа 2018 года № 337
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан
1. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 56 "Об утверждении форм актов государственных технических инспекторов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10457, опубликован 15 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 21 августа 2015 года № 544 "О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 56 "Об утверждении форм актов государственных технических инспекторов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12100, опубликован 8 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");

3. Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 676 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесінің 1) тармақшасы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 12421 болып тiркелген, 2015 жылғы 28 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 209 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесінің 1) тармақшасы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 13805 болып тiркелген, 2016 жылғы 14 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

3. Подпункт 1) Перечня некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения, утвержденного приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 676 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12421, опубликован 28 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Подпункт 1) Перечня некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения, утвержденного приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 17 мая 2016 года № 209 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13805, опубликован 14 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").