Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 17-1/158 "Табиғат қорғау мекемелері ұсынатын қызметтер үшін тарифтер мөлшерлерін бекіту туралы" бұыйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті төрағасының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 17-5-6/328 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 17891 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті Төрағасының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-5-6/253 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті Төрағасының 30.12.2020 № 27-5-6/253 бұйрығымен.
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 6) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 408 бұйырығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті туралы ереженің 14 тармағының 37) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Табиғат қорғау мекемелері ұсынатын қызметтер үшін тарифтер мөлшерлерін бекіту туралы" Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 17-1/158 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 15282 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 шілдеде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі ұсынатын қызметтер тарифтерінің мөлшерлерінде
4 тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:
4
Қонақүйден орындар ұсыну, бір орынға тәулігіне:
жазғы үйде
балықшылар үйінде
айрықша жайлы жабдықталған үйде

О внесении изменения и дополнений в приказ Комитета лесного хозяйства и животного мира от 31 мая 2017 года № 17-1/158 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые природоохранными учреждениями"
Приказ Председателя Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 декабря 2018 года № 17-5-6/328. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2018 года № 17891. Утратил силу приказом Председателя Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года № 27-5-6/253.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов РК от 30.12.2020 № 27-5-6/253 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях" и подпунктом 37) пункта 14 Положения о Комитете лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденного приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 408, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 мая 2017 года № 17-1/158 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые природоохранными учреждениями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15282, опубликованный в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 июля 2017 года) следующее изменение и дополнения:
в размерах тарифов за услуги, предоставляемые республиканским государственным учреждением "Государственный национальный природный парк "Кокшетау" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4
Предоставление гостиничных номеров из расчета на одно место в сутки:
в летнем домике
в доме рыбаков
в домике люкс класса

1000
1500
2000
мынадай мазмұндағы 13 тармақпен толықтырылсын:
13
ерекше қорғалатын табиғи аумақта:
құбырлар, жылына бір шаршы метр алаңға
электр қуатын беру және байланыс желiлерiн, бір гектарға бір жылға
орналастыру жөнiнде қызметтер көрсету
112
622100
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Орман және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар басқармасы заңнамада белгіленген тәртіппен:

1000
1500
2000
дополнить пунктом 13 в следующей редакции:
13
Услуги по размещению на особо охраняемой природной территории:
трубопроводов, из расчета на один квадратный метр в год
линий электропередачи и связи из расчета на один гектар в год
112
622100
2. Управлению леса и особо охраняемых природных территорий Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орман шаруашылығы
және жануарлар дүниесі
комитетінің төрағасы Қ. Рыскелдинов

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
лесного хозяйства и
животного мира
К. Рыскельдинов