Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № а-11/262 "2018 жылға арналған Еңбекшілдер ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № а-6/193 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 6666 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2018 жылға арналған Еңбекшілдер ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № а-11/262 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6195 тіркелген, 2017 жылы 30 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулы тақырыбында, 1 және 2 тармақтарында "Еңбекшілдер ауданында" сөздері "Біржан сал ауданында" сөздеріне ауыстырылсын;
қаулы кіріспесінде "Еңбекшілдер ауданының" сөздері "Біржан сал ауданының" сөздеріне ауыстырылсын;
қаулының 1 және 2 қосымшалары қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аталған мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал
ауданының әкімі
Е.Нұғыманов
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" 05
№ а-6/193 қаулысына
1 қосымша
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "21" 11
№ а-11/262 қаулысына
1 қосымша
2018 жылға арналған Біржан сал ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналыстыру үшін жұмыс орындарының квотасы
ұйымның атауы
қызметкерлердің тізімдік саны
квота мөлшері (%)
1
Біржан сал ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Степняк су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
74
2,7
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" 05
№ а-6/193 қаулысына
2 қосымша
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "21"11
№ а-11/262 қаулысына
2 қосымша
2018 жылға арналған Біржан сал ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналыстыру үшін жұмыс орындарының квотасы
ұйымның атауы
қызметкерлердің тізімдік саны
белгіленген квота мөлшері (%)
1
Біржан сал ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Степняк су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
74
2,7
2
"СХП ЕрАс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5
20

О внесении изменений в постановление акимата Енбекшильдерского района от 21 ноября 2017 года № а-11/262 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в Енбекшильдерском районе на 2018 год"
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28 мая 2018 года № а-6/193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июня 2018 года № 6666
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Енбекшильдерского района от 21 ноября 2017 года № а-11/262 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в Енбекшильдерском районе на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6195, опубликовано 30 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке, в пунктах 1 и 2 постановления слова "Енбекшильдерском районе" заменить словами "районе Биржан сал";
в преамбуле постановления слова "Енбекшильдерского района" заменить словами "района Биржан сал";
приложения 1 и 2 постановления изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 настоящего постановления.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района
Биржан сал
Е.Нугманов
Приложение 1
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "28" 05 2018 года
№ а-6/193
Приложение 1
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от "21" 11 2017 года
№ а-11/262
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в районе Биржан сал на 2018 год
наименование организаций
списочная численность работников
размер квоты (%)
1.
государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степняк су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Биржан сал
74
2,7
Приложение 2
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "28" 05 2018 года
№ а-6/193
Приложение 2
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от "21"11 2017 года
№ а-11/262
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в районе Биржан сал на 2018 год
наименование организаций
списочная численность работников
размер квоты (%)
1.
государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степняк су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Биржан сал
74
2,7
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "СХП ЕрАс"
5
20