Шортанды ауданының Петровка ауылдық округі Белое озеро ауылының аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 1 қазандағы № 10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қазанда № 6800 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармақшасына сәйкес, бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2018 жылғы 23 тамыздағы № 01-47-332 ұсынуы бойынша, Петровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды ауданының Петровка ауылдық округі Белое озеро ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шортанды ауданының Петровка ауылдық округінің Белое озеро ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақмола облысы Шортанды ауданының Петровка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6587 болып тіркелген, 2018 жылдың 14 мамырында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Петровка ауылдық
округінің әкімі
В.Шимков

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Белое озеро Петровского сельского округа Шортандинского района
Решение акима Петровского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 1 октября 2018 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 октября 2018 года № 6800
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора от 23 августа 2018 года № 01-47-332, аким Петровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Белое озеро Петровского сельского округа Шортандинского района по бруцеллезу среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Петровского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Белое озеро Петровского сельского округа Шортандинского района" от 25 апреля 2018 года № 7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6587, опубликовано 14 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Петровского
сельского округа
В.Шимков