Ақтөбе қаласы бойынша орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 тамыздағы № 5387 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 тамызда № 3-1-202 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 5136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 28.12.2020 № 5136 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес Ақтөбе қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтөбе қаласы бойынша орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары К. Айдархановаға жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование по городу Актобе
Постановление аимата города Актобе Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 5387. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 29 августа 2018 года № 3-1-202. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 28 декабря 2020 года № 5136
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 28.12.2020 № 5136 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовтельный заказ на среднее образование по городу Актобе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Актобе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Айдарханову К.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі І. Испанов
2018 жылғы 28 тамыздағы № 5387 Ақтөбе қаласы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Ақтөбе қаласы бойынша орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім алушылар саны
Жылына бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1
800
240000

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города И. Испанов
Утверждено постановлением
акимата города Актобе
от 28 августа 2018 года № 5387
Государственный образовательный заказ на среднее образование по городу Актобе
Количество учащихся
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в год, тенге
1
800
240000