Байғанин ауданы әкімінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 17 "Байғанин ауданы аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 наурызда № 3-4-162 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес және 2017 жылғы 2 қарашадағы Байғанин ауданы аумағында жарияланған төтенше жағдайлар бойынша комиссияның актісі негізінде, Байғанин ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы әкімінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 17 "Байғанин ауданы аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4645 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Б. Боранбай

О признании утратившим силу решения акима Байганинского района от 7 декабря 2015 года № 17 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера на территории Байганинского района"
Решение акима Байганинского района Актюбинской области от 14 марта 2018 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 28 марта 2018 года № 3-4-162
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании акта комиссии по чрезвычайной ситуации объявленной на территории Байганинского района от 2 ноября 2017 года, аким Байганинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Байганинского района от 7 декабря 2015 года № 17 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера на территории Байганинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4645, опубликованное 29 декабря 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байганинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Б. Боранбай