Ырғыз ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн, атаулары мен индекстерін бекiту және аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 87 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 шілдеде № 3-5-187 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына сәйкес, Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ырғыз ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесi, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Ырғыз ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 139 "Ырғыз ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5030 болып тіркелген, "Ырғыз" аудандық газетінде 2016 жылы 16 тамызда № 33 жарияланған) қаулысы;
2) Ырғыз ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 23 "Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 139 "Ырғыз ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5310 болып тіркелген, 2017 жылдың 12 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
3. "Ырғыз ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Қызбергеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Елеусізов
"Келісілді"
"Ақтөбе облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" ММ басшысы
А. Османғалиев

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Иргизскому району и признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 11 июня 2018 года № 87. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 июля 2018 года № 3-5-187
В соответствии со статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Иргизскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Иргизского района:
1) постановление Иргизского районного акимата от 22 июля 2016 года № 139 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Иргизскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5030, опубликованное 16 августа 2016 года в районной газете "Ырғыз");
2) постановление Иргизского районного акимата от 15 февраля 2017 года № 23 "О внесении изменений в постановление акимата Иргизского района от 22 июля 2016 года № 139 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Иргизскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5310, опубликованное 12 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Иргизского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Упрвалении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Кызбергенова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Елеусизов
Согласовано:
Руководитель ГУ "Управления
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Актюбинской
области"
А. Османгалиев

Ырғыз ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 87 қаулысына қосымша
Ырғыз ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 30.12.2022 № 249 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KD-IR-1
Құмтоғай ауылына кіре беріс

Приложение к постановлению акимата Иргизского района от 11 июня 2018 года № 87
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Иргизскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Иргизского района Актюбинской области от 30.12.2022 № 249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-IR-1
Подьезд к селу Кумтогай