Шектеу іс-шараларын алу және Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 сәуірде № 3-7-163 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 6 наурыздағы №2-10-3/77 ұсынысы негізінде Терісаққан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Терісаққан ауылдық округінің Жаңаталап ауылы аймағында иттердің арасында құтыру ауруына жоспарлы ветеринарлық сауықтыру жұмыстарының атқарылуына байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5849 болып тіркелген, 2018 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі электрондық түрде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қобда ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Терісаққан ауылдық
округінің әкім:
А.К. Клютов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Терисакканского сельского округа от 27 декабря 2017 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 12 марта 2018 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-7-163
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 марта 2018 года № 2-10-3/77, аким Терисакканского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Жанаталап Терисакканского сельского округа, в связи проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства среди собак.
2. Признать утратившим силу решение акима Терисакканского сельского округа от 27 декабря 2017 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5849, опубликованное 31 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Терисакканского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственному регистрацию настоящего постановления в управлении юстиции Кобдинского района;
2) направление настояего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталлоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действии со дня первого официального опубликования.
Аким Терисакканского
сельского округа:
А.К.Клютов