Шектеу іс-шараларын алу және Родников ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 мамырдағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 қазандағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 қазанда № 3-8-192 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 01 қазандағы № 2-11-3/844 ұсынысы негізінде, Родников ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Родников ауылдық округінің Родников ауылы аумағында белгіленген ұсақ мүйізді малдарының арасында бруцеллез ауруы бойынша ветеринариялық сауықтыру іс-шаралар кешені жүргізілгендігіне байланысты, М. Қазкеев, Аққұдық көшелерін және "Арыстанғали", "Рахмет", "Сәби", "Мейрлан", "Ербол", "Ниет", "Даулет" шаруа қожалықтарын қоспағанда, шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Родников ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 мамырдағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3-8-173 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 мамырдағы № 19 "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Родников ауылдық округінің әкімі А. Күзенбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признаний утратившим силу решение акима Родниковского сельского округа от 10 мая 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Родниковского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17 октября 2018 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 22 октября 2018 года № 3-8-192
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мартукской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 01 октября 2018 года № 2-11-3/844, аким Родниковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Родниковка Родниковского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота, за исключением улиц М. Казкеева, Аккудык и крестьянских хозяйств "Арыстангали", "Рахмет", "Сәби", "Мейрлан", "Ербол", "Ниет", "Даулет".
2. Признать утратившим силу решение акима Родниковского сельского округа от 10 мая 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственных регистраций нормативных правовых актов за № 3-8-173, опубликованное 24 мая 2018 года № 19 в газете "Мәртөк тынысы").
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Родниковского сельского округа Кузенбаев А.Б.