Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 183 "2018–2020 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 217 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 2 мамырдағы № 3-10-193 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 183 "2018 – 2020 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5856 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "54 197" сандары "57 093" сандарымен ауыстырылсын; трансферттер түсімдері – "48 275" сандары "51 171" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "54 197" сандары "57 093" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"0" саны "2 896" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 183 "Об утверждении бюджета города Темира на 2018–2020 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 17 апреля 2018 года № 217. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 2 мая 2018 года № 3-10-193. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 183 "Об утверждении бюджета города Темира на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5856, опубликованное 22 января 2018 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры – "54 197" заменить цифрами "57 093";
поступления трансфертов – цифры "48 275" заменить цифрами "51 171";
в подпункте 2):
расходы – цифры "54 197" заменить цифрами "57 093";
в пункте 5:
цифру "0" заменить цифрами "2 896".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Темір аудандық мәслихатының хатшысы
Б. АБДЫҒАЛИБ. ІЗБАСОВ
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 17 сәуірдегі
№ 217 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 183 шешіміне 1 – қосымша
2018 жылға арналған Темір қаласы бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата
Секретарь Темирского районного маслихата
Б. АБДЫГАЛИБ. ИЗБАСОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 17 апреля 2018 года № 217
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 28 декабря 2017 года № 183
Бюджет города Темира на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы