Шектеу іс-шараларын алу және Алтықарасу ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 1 маусымдағы № 18 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Алтықарасу ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 25 қазандағы № 32 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 31 қазанда № 3-10-215 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 05 қазандағы № 2-14-4/241 ұсынысына сәйкес, Алтықарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтықарасу ауылдық округі, Алтықарасу ауылының Қызыл керуен, С. Аманғосов, Қарабас және Астана көшелері аумағында ұсақ мүйізді малдарының арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Алтықарасу ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 1 маусымдағы № 18 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-196 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 06 маусымында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтықарасу ауылдық округінің әкімі С. Толеуов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Алтыкарасуского сельского округа от 1 июня 2018 года № 18 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Алтыкарасуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 25 октября 2018 года № 32. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 31 октября 2018 года № 3-10-215
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан от 05 октября 2018 года № 2-14-4/241 аким Алтыкарасуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории улиц Кызыл керуен, С. Амангосов, Карабас и Астана села Алтыкарасу, Алтыкарасуского сельского округа, в связи с проведением комплексных ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Алтыкарасуского сельского округа от 1 июня 2018 года № 18 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-196, опубликованное 06 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Алтыкарасуского сельского округа С. Толеуов