Шектеу іс-шараларын алу және Шығырлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 12 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шығырлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 6 тамыздағы № 17 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 7 тамызда № 3-10-212 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық санитариялық инспекторының 2018 жылғы 16 шілдедегі № 2-14-16/188 ұсынысына сәйкес, Шығырлы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығырлы ауылдық округі, Бірлік елді мекенінде орналасқан "Қуаныш" шаруа қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан пастереллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Шығырлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 12 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-197 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 маусымда "Темір" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығырлы ауылдық округінің әкімі: С.А. Кадыров

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Шыгырлийского сельского округа от 11 июня 2018 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Шыгырлийского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 6 августа 2018 года № 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 7 августа 2018 года № 3-10-212
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 июля 2018 года № 2-14-16/188, аким Шыгырлийского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории крестьянского хозяйства "Куаныш" расположенного в населенном пункте Бирлик, Шыгырлийского сельского округа, в связи с проведением комплексных ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания пастереллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Шыгырлийского сельского округа от 11 июня 2018 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-197, опубликованное 18 июня 2018 года в газете "Темір").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шыгырлийского сельского округа: С.А. Кадыров