Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 168 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 сәуірде № 4653 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қарашадағы № 618 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 25.11.2021 № 618 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Талдықорған қаласының әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 14 ақпандағы № 39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4102 тіркелген, 2017 жылдың 21 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы "Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 39 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 16 қазандағы № 588 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4359 тіркелген, 2017 жылдың 08 қарашасында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26 марта 2018 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 апреля 2018 года № 4653. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 25 ноября 2021 года № 618
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкрган Алматинской области от 25.11.2021 № 618 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Талдыкорган согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата города Талдыкорган:
1) "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Талдыкорган" от 14 февраля 2017 года № 39 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4102, опубликован 21 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "О внесении изменения в постановление акимата города Талдыкорган от 14 февраля 2017 года № 39 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Талдыкорган" от 16 октября 2017 года № 588 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4359, опубликован 08 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. "Талдықорған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

3. Государственному учреждению "Отдел образования города Талдыкорган" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны Талдықорған қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен кейін он жұмыс күні ішінде Талдықорған қаласы әкімі аппаратының заң және мемлекеттік-құқықтық бөлімшесіне осы тармақтың 1), 2), 3) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Көлбаевқа жүктелсін.

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Талдыкорган после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в юридический и государственно-правовой отдел аппарата акима города Талдыкорган сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города М. Кольбаева.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Б. Қарасаев
Талдықорған қаласы әкімдігінің 2018 жылғы "26" наурыз № 168 қаулысына қосымша
Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарынының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері
(тенге)
3 жасқа дейін
3 жастан-
6 жасқа дейін
1
"Талдықорған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрама үлгідегі
№1 бөбекжай-бақшасы " мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Б. Карасаев
Приложение к постановлению акимата города Талдыкорган от "26" марта 2018 года за № 168
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Талдыкорган
№ п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в организациях дошкольноговоспитания и обучения в месяц (тенге)
до 3 лет
от 3 - до 6 лет
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад комбинированного
типа №1" государственного учреждения "Отдел образования города Талдыкоргана"