Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 21-136 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 25-161 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 мамырда № 4673 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-136 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4453 тіркелген, 2018 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 3257319 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 271654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7999 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 39000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2938666 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 805155 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 546521 мың теңге;
субвенциялар 1586990 мың теңге;
2)шығындар 3301954 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 44635 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 44635 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-136 "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 24 апреля 2018 года № 25-161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 мая 2018 года № 4673
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 21-136 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4453, опубликован 30 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 3257319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 271654 тысячи тенге;
неналоговые поступления 7999 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 39000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2938666 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 805155 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 546521 тысяча тенге;
субвенции 1586990 тысяч тенге;
2)затраты 3301954 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 44635 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 44635 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
сессия төрағасы К. Нестеров
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі "Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 21-136 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-161шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата К. Нестеров
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 24 апреля 2018 года № 25-161 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-136 "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы"