Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 42-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 қарашада № 4887 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №24-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4494 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12147352 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1423396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13617мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 30537 мың теңге;
трансферттер түсімі 10679802мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4569738 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1519164 мың теңге;
субвенциялар 4590900 мың теңге;
2) шығындар 12412686мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 16745 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30372 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу13627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 22 ноября 2018 года № 42-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2018 года № 4887
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстанот23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 24-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4494, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстана) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год следующих объемах:
1) доходы 12147352 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1423396 тысяч тенге;
неналоговые поступления 13617 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 30537 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10679802 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4569738 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1519164 тысяч тенге;
субвенции 4590900 тысяч тенге;
2) затраты 12412686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 16745 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30372 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 282079 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 282079 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета(-) 282079 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 282079 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы А. Слямов
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "22" қарашадағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-1 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата А. Слямов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от "22" ноября 2018 года № 42-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Алакольского района на 2018-2020 годы"