Жайпақ ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Жайпақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 ақпанда № 4532 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және Алакөл ауданының аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 7 ұсынысының негізінде, Жайпақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданының Жайпақ ауылдық округі аумағында ұсақ мүйізді малдардың арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Жайпақ ауылдық округі әкімінің "Жайпақ ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2017 жылғы 15 қарашадағы № 10 (Нормативтік құқықытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4395 тіркелген, 2017 жылдың 4 желтоқсанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Табеев

О снятии ограничительных мероприятий на территории Жайпакского сельского округа
Решение акима Жайпакского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 8 февраля 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 февраля 2018 года № 4532
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района от 3 ноября 2017 года № 7, аким Жайпакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории Жайпакского сельского округа Алакольского района, установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жайпакского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Жайпакского сельского округа" от 15 ноября 2017 года № 10 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4395, опубликован 4 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Табеев