Іле аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 27-134 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 24 мамырда № 4716 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Іле аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихаты аппаратының басшысы К. Калиевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Е. Турумбетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы "4" мамыр № 27-134 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы" 2011 жылғы 24 наурыздағы № 45-185 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-10-143 тіркелген, 2011 жылдың 8 мамырында аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған);
2. "Іле ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2013 жылғы 7 қарашадағы № 25-120 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2519 тіркелген, 2014 жылдың 10 қантарында аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған);
3. "Іле ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 48-227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3480 тіркелген, 2015 жылдың 30 қазанда "Әділет" ақпараттіқ-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. "Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі "Іле ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 48-227 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 2 ақпандағы № 54-254 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 тіркелген, 2016 жылдың 1 сәуірде "Әділет" ақпараттіқ-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Илийского районного маслихата
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 4 мая 2018 года № 27-134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 мая 2018 года № 4716
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Илийского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Илийского районного маслихата К. Калиева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Е. Турумбетов
Секретарь районного маслихата Р. Абилова
Приложение к решению Илийского районного маслихата от "4" мая 2018 года № 27-134
Перечень некоторых решений Илийского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О повышении базовых ставок налога на землю" от 24 марта 2011 года № 45-185 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-10-143, опубликован 8 мая 2011 года в районной газете "Или таны");
2. "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Илийскому району" от 7 ноября 2013 года № 25-120 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2519, опубликован 10 января 2014 года в районной газете "Иле таны");
3. "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Илийскому району" от 3 сентября 2015 года № 48-227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3480, опубликован 30 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. "О внесении изменения в решение от 3 сентября 2015 года № 48-227 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Илийскому району" от 2 февраля 2016 года № 54-254 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3743, опубликован 1 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").