Қарасай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 25-9 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 наурызда № 4573 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Қарасай ауданы аумағында бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2011 жылғы 10 наурыздағы № 51-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-11-101 тіркелген, 2011 жылдың 7 мамырында аудандық "Заман жаршысы" газетінде жарияланған);
"Қарасай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3936 тіркелген, 2016 жылдың 2 қыркүйегінде аудандық "Заман жаршысы" газетінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихаты аппаратының басшысы К. Абильбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

О признании утратившими силу некоторых решений Карасайского районного маслихата
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26 февраля 2018 года № 25-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 марта 2018 года № 4573
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решении Карасайского районного маслихата:
"Об исчислении фиксированного налога в пределах утвержденной базовой ставки по Карасайскому району" от 10 марта 2011 года № 51-5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-11-101, опубликован 7 мая 2011 года в районной газете "Заман жаршысы");
"О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Карасайскому району" от 20 июля 2016 года № 6-7 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3936, опубликован 2 сентября 2016 года в районной газете "Заман жаршысы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Карасайского районного маслихата К. Абильбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата Б. Айнабеков
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев