Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 33-145 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 мамырда № 4694 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4492 тіркелген, 2018 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 138823 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 106120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10105 мың теңге;
трансферттер түсімі 22598 мың теңге;
2) шығындар 138823 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24779 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5250 мың теңге;
трансферттер түсімі 19529 мың теңге;
2) шығындар 24779 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18793 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2337 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 49 мың теңге;
трансферттер түсімі 16407 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2018 года № 33-145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 мая 2018 года № 4694
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 26-110 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4492, опубликован 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 138823 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 106120 тысяч тенге;
неналоговые поступления 10105 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22598 тысяч тенге;
2) затраты 138823 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 24779 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5250 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19529 тысяч тенге;
2) затраты 24779 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18793 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2337 тысяч тенге;
неналоговые поступления 49 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16407 тысяч тенге;

2) шығындар 18793 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30826 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1430 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 343 мың теңге;
трансферттер түсімі 29053 мың теңге;
2) шығындар 30826 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20609 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1264 мың теңге;
трансферттер түсімі 16905 мың теңге;
2) шығындар 20609 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

2) затраты 18793 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30826 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1430 тысяч тенге;
неналоговые поступления 343 тысячи тенге;
поступления трансфертов 29053 тысячи тенге;
2) затраты 30826 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20609 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2440 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1264 тысячи тенге;
поступления трансфертов 16905 тысяч тенге;
2) затраты 20609 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық маслихатының сессия төрағасы Т. Цой
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы "25" сәуірдегі "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-145 шешіміне 1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Үштөбе қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Т. Цой
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от "25" апреля 2018 года № 33-145 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Уштобе на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы "25" сәуірдегі "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-145 шешіміне 2-қосымша

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Каратальского районного маслихата от "25" апреля 2018 года № 33-145 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"