Балпық ауылдық округінің Жаңаталап ауылындағы Ильин, Қантбай Үсенов көшелерінің № 2 отарына шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы Балпық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 13 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 желтоқсанда № 4964 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және Қаратал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 13 қарашадағы № 12 ұсынысының негізінде, Балпық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданының Балпық ауылдық округінің Жаңаталап ауылындағы Ильин, Қантбай Үсенов көшелерінің № 2 отарында ұсақ мүйізді малдардың арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Балпық ауылдық округі әкімінің "Балпық ауылдық округінің Жаңаталап ауылындағы Ильин, Қантбай Үсенов көшелерінің № 2 отарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 29 тамыздағы № 7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4815 тіркелген, 2018 жылдың 14 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балпық ауылдық округінің әкімі Р. Тасыбаев

О снятии ограничительных мероприятий в селе Жанаталап в улицах Ильина, Кантбай Усенова отара № 2 Балпыкского сельского округа
Решение акима Балпыкского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 12 декабря 2018 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 декабря 2018 года № 4964
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратальского района от 13 ноября 2018 года № 12, аким Балпыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Жанаталап в улицах Ильина, Кантбай Усенова отара № 2 Балпыкского сельского округа Каратальского района, установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Балпыкского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Жанаталап в улицах Ильина, Кантбай Усенова отара № 2 Балпыкского сельского округа" от 29 августа 2018 года № 7 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4815, опубликован 14 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Балпыкского сельского округа Р. Тасыбаев