Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 22-130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 27-148 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 20 наурызда № 4584 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4496 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 133 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 403 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 13 543 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 543 мың теңге;
2) шығындар 20 079 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 419 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 40 374 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 597 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 777 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-130 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018-2020 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 5 марта 2018 года № 27-148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 марта 2018 года № 4584
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 22-130 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4496, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 133 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1 403 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 13 543 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 543 тысячи тенге;
2) затраты 20 079 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 48 419 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 40 374 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 597 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 777 тысяч тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 және 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда пайдалансын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 и 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы К. Толыбаев
Кербұлақ аудандық мәслихатының
хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "05" наурыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 22-130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-148 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата К. Толыбаев
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от "05" марта 2018 года № 27-148 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-130 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2018 -2020 годы"