Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Басши ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 9 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 наурызда № 4534 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы Басши ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы Басши ауылдық округі әкімінің 28.05.2018 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Кербұлақ ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 9 қаңтарындағы № 15-14-001 ұсынысының негізінде, Басши ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ ауданының Басши ауылдық округінің Нұрым ауылының аумағынан құтырық ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Т. Бекмурза

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Басшийского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 28 февраля 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 марта 2018 года № 4534. Утратило силу решением акима Басшийского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 28 мая 2018 года № 15
Сноска. Утратило силу решением акима Басшийского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 28.05.2018 № 15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кербулакского района от 9 января 2018 года № 15-14-001, аким Басшийского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Нурым Басшийского сельского округа Кербулакского района в связи с возникновением болезни бешенства.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Т. Бекмурза