Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Басши ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 15 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 30 мамырда № 4732 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және Кербұлақ ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 15-14-034 ұсынысының негізінде, Басши ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ ауданының Басши ауылдық округінің Нұрым ауылының аумағында құтырық ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Кербұлақ ауданының Басши ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 28 ақпандағы № 9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4534 тіркелген, 2018 жылдың 16 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Т. Бекмурза

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Басшийского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 28 мая 2018 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2018 года № 4732
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кербулакского района от 29 марта 2018 года № 15-14-034, аким Басшийского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Нурым Басшийского сельского округа Кербулакского района, установленные в связи с возникновением болезни бешенства.
2. Признать утратившим силу решение акима Басшийского сельского округа Кербулакского района от 28 февраля 2018 года № 9 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4534, опубликован 16 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Т. Бекмурза